přidejte se

Chci, aby mé děti a jejich děti nežily v Koncernistánu. Svoboda souvisí s vodou víc, než si lidé umí představit.

„Jeden člověk sám nápravu neprosadí, ale někdo začít musí a tak jsem začal“.

soudy financuji ze svého, osvětu financuje nadace

Postavil jsem se mocným, takže chápete, že mi stát, ani Hadi obranu vody financovat nepomáhají. Náprava nelze prosadit bez rozsudků. Proto obranu vody přes soudy financuji již od roku 2002 a prvních cca 8 let jsem jen prohrával a platil. Ale vydržel jsem a dnes mi pravomocně dali za pravdu 4x Ústavní soud, 2x Nejvyšší soud, 4x Vrchní soud v Olomouci i 3x Krajský soud v Brně a v 1x Hradci Králové. 

Více ZDE

18 let financuji z vlastního obranu vody přes soudy

můj účet

151 441 719 / 0300 ČSOB

Nadace financuje osvětu a zpřístupňuje informace

účet nadačního fondu

966 665 / 0300 ČSOB

Darovat můžete i anonymně a to nadaci přes darujme.cz

 

Děkuji 🐬

Šlo to napravit ve Francii, půjde to i u nás

„Změnou, kterou hledáme ve světě, se musíme stát my sami.“ M. Gándhí

POMOCT MŮŽETE I TAKTO

10 principů, které vrací zájmy lidí do správy vody v ČR a chrání přírodu a dejte vědět i vašim přátelům. Je nás již cca 30.000 (to je 3x více než potřebujeme ze zákona) a jednáme o zapracování principů petice do zákonů a systému správy vody v petičním výboru senátu, ale tlak lidí bude ještě větší, když nás bude 100.000 … oni nás dohromady nemohou ignorovat. Více zde ZDE

a zjistíte o mě více nejen z pohledu vody, ale i z pohledu psů, rodiny, přírody, zahrady, boj sportů, jógy… 

Informace jsou první krok k nápravě. Přivádí k vodě pozornost, pozornost tvoří veřejné mínění, veřejné mínění nutí politiky věci řešit. Proto klikněte na To se mi líbí a informace šiřte. Touto cestou pomáhá přes 42.5 tis. lidí.

„Nezájem“ médií v rukou oligarchů, díky tomu, že se lidé spojili na FB a informace šíří, již není schopen zabránit, aby se informace k lidem dostaly.

  Videa z jednání, ze soudů, z dokumentů, jsou další cestou, jak vše pochopit. Potřebujete k tomu e-mail s koncovkou gmail.com. Nemusíte ho potom používat a klidně používejte dál svůj původní např. …@seznam.cz  Návod, jak ho založit je ZDE

Politici chtějí náš hlas? OK. Ať předem řeknou: Kdo má mít v rukou vodu, trubky, peněžní toky a zisky z vody? Koncerny nebo města? Neodpoví … NEVOLIT! Více ZDE

Před volbami má spoustu politiků plnou pusu řečí o tom, jak voda patří do rukou českých. Ať tedy doloží, co proto dělají. Nic? … NEVOLIT. Více ZDE

Darovací portál givenio.cz má s cca 800 e-shopy smlouvu, že z platby za nákup zboží pošle určitá % z hodnoty nákupu jako DAR neziskové organizaci, kterou vybere. Podporuje nás již 525 lidí. Více ZDE

  • Příklad – Josef Šromek: Než jsem začal dělat s Radkem web, nic jsem o této problematice nevěděl. Nyní po bližším seznámením s tím co dělá, kolik ho to stojí peněz a úsilí, chci pomoct.

Každému, kdo potřebuje web k podnikání, nabízím své služby s 30% slevou z běžné taxy a 20% pošlu na nadaci. Pro představu – za web zaplatíte 5000,- a 1000,- z toho půjde na podporu nadace.

  • Příklad – Jana Mandátová Pokud bych Vám mohla jakkoli pomoc, ráda to udělám. Spoluvlastním tiskárnu a není problém cokoli kdykoli vytisknout.
  • Příklad – jméno bohužel nevím – Tel. pane Novotný, žijete v domě a topíte dřevem? Pokud ano, dovezu vám zdarma dřevo a zaplaťte právníky.

Myslel jsem, že pán doveze vozík dřeva – přijel náklaďák plný dřeva. Nechtěl ani korunu. Popřál, ať vyhraju soudy.

Vyberte si pro vás nejdůležitější stránku (informaci), kterou chcete, aby znalo co nejvíce lidí v ČR a staňte se její šiřitel.

www.pravdaovode.cz 

Jak na to?

  • Napište mi nebo zavolejte 774 774 680 a vyberte pro vás nejdůležitější informaci z webu nebo You tube, kterou chcete dostat k lidem
  • Domluvíme rozpočet, a jak dlouho poběží informování lidí na FB nebo You tube.
  • Domluvíme se, zda chcete, aby se vědělo nebo nevědělo, že toto šíříte (bezpečí)
  • Uděláme FB nebo You tube informační kampaň a spustíme ji
  • Předáme vám přehled, kolik lidí informaci vidělo 🙂

Každý z kroků pomáhá. Můžete udělat jeden, dva nebo všechny. Můžete je dělat postupně nebo najednou a část opakovaně a můžete k tomu vyzvat i vaše přátele a známé.

„Nikdo nedělá větší chybu než ten, kdo nedělá nic v domnění, že to málo, co udělat může nemá smysl.“ Edmund Burke